Sepetim

Mobil Onarım

Araç Mobil Onarım olarak, yolda kalan araçlarınızın tamiratını yapmak için uzman kadromuzla hizmetinizdeyiz. Sigorta anlaşmalı onarım hizmeti sunarak, aracınızın tamirat masraflarını en aza indiriyoruz.


Yolda kalma durumlarında da hızlı bir şekilde müdahale ediyoruz. Ekiplerimiz, yolda kalan aracınızı çekici yardımıyla istediğiniz noktaya taşıyor. Ayrıca, zincir takımı hizmetimizle de aracınızın karlı veya buzlu yollarda hareket etmesini sağlıyoruz.


Uzun yıllardır sektörde hizmet veren firmamız, kaliteli hizmet anlayışı ile müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaktadır. Eğitimli ve deneyimli personelimizle, araçlarınızın tamiratını en kısa sürede ve en uygun fiyatlarla yapmaktayız.


Araç Mobil Onarım olarak, müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak için sürekli kendimizi geliştiriyoruz. Teknolojik gelişmeleri takip ederek, araçlarınızın tamiratında en son teknolojik ekipmanları kullanıyoruz.


Hizmetlerimizden yararlanmak için bize ulaşabilirsiniz. Ekiplerimiz, 7/24 hizmetinizdedir. Hızlı ve güvenilir hizmetimizle, araçlarınızın tamiratı ve yolda kalmalarını en kısa sürede çözüyoruz.

Whatsapp Destek Hattı

Whatsapp Destek Hattı

Bayilik ve tüm diğer konularda yazabilirsiniz.